Зернова кава

Зернова кава містить у собі величезну кількість корисних речовин і користується найбільшою популярністю, оскільки зберігає всі смакові властивості до початку вживання.

Крім цього, зерна кави мають унікальні «терапевтичні» властивості. Вони змушують мозок працювати швидше, стимулюють вироблення «гормону щастя», тонізують і надають сили! Також сприяють спалюванню жирів в організмі та прискоренню метаболізму, так що кава, як засіб для схуднення – дуже хороший варіант.

А кава у зернах у подарунок – це красиво, практично та оригінально! Головне – вибрати потрібний сорт зерна та ступінь обсмажування.

Чи знаєте Ви, що у кавових зерен є цілих 4 ступені обсмажування та 8 різних варіантів їх виду? Від світлих зерен до майже чорних італійських кожен вибирає собі зернову каву за смаком. Темні зерна мають більш насичений смак і яскраво виражену терпку гіркуватість, зерна середньої обсмажування в напої будуть давати кислинку та легкий карамельний присмак… Що більше до вподоби Вам?

Ми впевнені, що в каталозі інтернет-магазину “Макіато” Ви точно зможете підібрати для себе каву в зернах найкращої якості! У нашому асортименті і 100% арабіка (а, як Ви знаєте, це найприємніший і найпопулярніший сорт зерен), і робусту, і суміші кави з різноманітними смаковими добавками: коньяк, лікер, шоколад, ваніль, апельсин, ірландський крем та ін. можемо запропонувати Вам широкий вибір торгових марок та країн виробництва. Швидше гортайте вниз і вибирайте той, який «дивиться» прямо на Вас, тим більше що замовити каву в зернах з доставкою у нас дуже просто!

Ціна:
Сортування: